MISCELLANEOUS / Toys / Rocking horse 16229257
nr 1622 9257
ROCKING HORSE
old. Length: 129 cm, height: 87 cm, wear, damages.
modell äldre. Längd: 129 cm, höjd: 87 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday May 27 2024
at 18:43:32
24/5 15:53:09